KOGO ZNA ON? (Nasi Klienci)

Kadra Kameleona w ciągu wielu lat cieszyła się i nadal cieszy owocną współpracą ze szkołami, przedszkolami, instytucjami kulturalno-oświatowymi oraz firmami i korporacjami, którym serdecznie dziękuje za obdarzenie zaufaniem.

Oto lista niektórych naszych Klientów i Kontrahentów, z którymi obecnie mamy przyjemność współpracować:

Dobrodzień: KLER S.A., Dobroteka

Katowice: Hermes Reply Sp. z o.o.

Krupski Młyn: Gekoplast S.A.

Koszęcin: Stowarzyszenie „Montownia”

Lisów: SanPet Jakub Niesłuchowski

Lubliniec: ELHAND Transformatory Sp. z o.o., Przedszkole Niepubliczne „Stumilowy Las”, Backer Polska Sp. z o.o., „Pasjonart”, Stowarzyszenie Promocji Kultury „Bonum Art”, Stowarzyszenie Pomocy Kotom Bezdomnym „Felis”, OTOZ Animals, Zespół Szkół Im.Św. Edyty Stein, Szkoła Podstawowa nr 3, Drukarnia SilVegDruk, WlukaArt, Przedszkole Miejskie nr 4 „Stebluś”, Niepubliczne Przedszkole „Wyspa Szkrabów”, Żłobek „Wyspa Szkrabików”, Przedszkole Niepubliczne „Kangurek”, Miejskie Przedszkole nr 7, Eurobox Polska Sp. z o.o.

Łagiewniki Wielkie: Stowarzyszenie Rozwoju Sołectwa Łagiewniki Wielkie

Nowy Sącz: Stowarzyszenie Humaneo

Tarnowo Podgórne (Poznań): Skanem Poznań Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry: Centrum Edukacyjne „Future”